Reportáž

2. 7. 2023 - Martin Soukup

Češi Modří porazili Maďary 5:3, Hasal nasázel hattrick

Češi Modří vstoupili do utkání velmi dobře, když hned v prvních minutách vstřelili gól. V úspěšném tlaku pokračovali i nadále a první poločas skončil 4:0 pro české barvy. Na začátku druhého poločasu se také na branky nečekalo příliš dlouho. V úvodu se trefili opět Češi, vzápětí ale odpověděli Maďaři první vstřelenou brankou v zápase. Maďarsko stačilo už pouze snížit, a tak Češi modří mohli slavit výhru o dvě branky.
Vyloučení
10:6
Využití
1:1
Oslabení
0:1
Střely na branku
20:10

Branky a nahrávky

1. Roztočil (Vodehnal), 6. Motyčka (Kloupar), 7. Hasal (Křivánek), 16. Hasal (Císař, Vodehnal), 19. Hasal (Křivánek) – 18. Za. Kiss (Kóródi), 25. Kóródi (Séfer), 27. Kóródi (Boroznaki)

Rozhodčí

Jarvis, Bogáň

Zápis o utkání

Česko Modří U14

Ambros – Roztočil, Mašek, Hruška, Císař, Kloupar, Holec, Jo. Jánský, Já. Jánský, Martínek, Vodehnal, Křivánek (C), Peřina, Motyčka, Krása, Hasal, Kravec, Fišer (A).

Maďarsko U14

Cseri – Alapi, Sági, Séfer (A), Szilágyi (C) – Boroznaki (A), Ekker, Gál, Za. Kiss, Zé. Kiss, Kóródi, Mazzag, Nagy, Németh, Somogyi, Tóth.
OHLASY TRENÉRŮ

Trenér Česko Modří: "Začátek utkání se nám povedl, šli jsme rychle do vedení. Možná nás to trochu ukolíbalo, pustili jsme je totiž zpátky do hry. Výkon Maďarů má zvyšující se tendenci, jsou čím dál sehranější. Zítra bychom s nimi měli ještě větší problém."

Pallag György (HUN): "Tohle byl náš nejlepší zápas turnaje, vstřelili jsme i nějaké góly. Možná potřebujeme více zápasů a více tréninků, abychom se zlepšili. Děkuji za pozvání a za organizaci. Děkuji za všechno, příští sezónu se vrátíme."